Duurzaam met Brabantia
Het is belangrijk dat we aandacht aan ons milieu besteden. Dagelijks lezen we of zien we dingen op het nieuws die betrekking hebben op ons milieu. Brabantia is een samenwerking aangegaan met WeForest om ervoor te zorgen dat zij een steentje bijdragen aan een beter milieu. Voor elk verkochte droogmolen of droogrek planten ze een boom. De teller staat inmiddels al op 700.000 en ze willen er graag voor zorgen dat dit een miljoen wordt. Draag zelf ook een steentje bij om de natuur beter en mooier te maken. Door je was bijvoorbeeld buiten te laten drogen. Ten eerste geeft het je een frisse geur, zon is gratis en je kleuren blijven langer mooi.
Door de samenwerking van deze twee, zorgt WeForest tegen woestijnvorming in diverse gebieden. Daarbij stimuleert WeForest de lokale economie op een duurzame manier.
Brabantia Droogmolens
Dit prachtige initiatief moet natuurlijk gesteund worden. Was je van plan om een droogmolen of droogrek aan te schaffen? Koop deze dan bij één van de aangesloten winkels zoals Blokker.nl, Fonq.nl, Coolblue.nl, VTwonen.nl en Wehkamp die zijn aangesloten bij Wasmandgigant.nl en steun het milieu.
De droogmolens van Brabantia zijn voorzien van handige lift systemen, zodat deze makkelijk te bedienen zijn. Wanneer je de molen uit wil klappen, hoef je hier weinig kracht voor te gebruiken vanwege het easy lift systeem. De droogrekken van Brabantia zijn zo gemaakt dat ze weinig ruimte in beslag nemen, maar genoeg waslijn om je was aan op te hangen. Jij haalt kwaliteit in huis en zij zorgen voor een beter milieu.